Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb

Na platformie znajdziesz już ponad 200 zajęć skondensowanych w kursach, wyzwaniach oraz pojedynczych zajęciach. Początkującym polecamy kurs Podstawy Jogi, sekcję Hatha Jogi oraz Wyzwania, która doprowadzą cię do wymarzonej asany. Dla osób z doległościami pleców mamy całą sekcję Jogi dla Zdrowego Kręgosłupa, a dla osób borykających się z choroba onkologiczną - Jogę Onkologiczną. Osoby bardziej zaawansowane mogę skusić się na Power Jogę, a zestresowane na pewno skorzystają z kursu Spokojem w Życie.. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyzwania i zajęcia na platformie

zmieniam swoje życia

ZMIENIAM SWOJE ŻYCIE to najnowszy kurs online, który zaczynamy 18 stycznia 2021. Jest to autorki kurs wykorzystujący jogę, medytację i prawo przyciągani, których połączenia sprawi, że odmienisz swoje życie na lepsze.

poranek

JOGA O PORANKU to poranne wyzwanie z jogą, dzięki któremu pozytywnie zaczniesz swój dzień. W wyzwaniu znajdziesz różne zajęcia: Power Joga, Łagodna Hatha i Medytacja, dlatego na pewno nie będziesz się nudził. Pozwoli ci się to skupić na najważniejszych rzeczach w ciągu dnia, uspokoi rozbiegany umysł i wzmocni ciało, by służyło ci w zdrowiu na dłużej.

Spokojem w Życie

SPOKOJEM W ŻYCIE to kurs składający się z 6 lekcji 90-120 minutowych. Dotykają one problemów, które osaczają nas odbierając spokój i równowagę. Zajęcia są dla wszystkich, którzy w chaosie dzisiejszych życia potrzebują wytchnienia! A to wytchnienie powoduje: - poprawę odporności - odnalezienie spokoju i równowagi w życiu - zwiększenie samodyscypliny - poprawę humoru - zaufanie sobie - lepszy metabolizm i sen - i uśmiech.

Podstawy Jogi: Pozycja Dnia

PODSTAWY JOGI - POZYCJA DNIA to 9-tygodniowy kurs online, gdzie uczymy jogi od podstaw zajmując się każdą pojedynczą pozycją. Od poniedziałku do piątku uczymy się jednej asany - w soboty zapraszamy na wspólną praktykę z wykorzystaniem asan z danego tygodnia. Wszystko, żebyś mógł wykorzystać tą wiedzę na zajęciach online i stacjonarnych.

Hatha Joga

HATHA JOGA według szkoły ISHTA Yoga, to styl w którym specjalizuje się Paulina. Łączymy w nim zaawansowane asany z pozycjami regenerującymi i łagodnym flow. Ma to na celu zintensyfikowanie przepływu energii i szybsze dojście do stanu balansu, tak ważnego w obecnym, stresującym życiu. Zajęcia głównie na poziomie Open, więc i początkujący i średniozaawansowany dadzą sobie bez problemów radę.

Joga dla Zdrowego Kręgosłupa

JOGA DLA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA to cykl zajęć, które wzmacniają oraz usprawniają pracę kręgosłupa. Używamy tu często różnych pomocy: bloczków, pasków, krzesła, ściany, byś mógł uśnieżyć ból w plecach i zachować kręgosłup w dobrym stanie na długo. Zajęcia otwarte dla wszystkich.

Poranne Wyzwanie: Bakasana

PORANNE WYZWANIE DO POZYCJI BAKASANA (KRUK) to zapis zajęć w ramach Porannego Wyzwania z Pauliną z maja 2020. Zajęcia polegają na 20 porannych praktykach w przedziale czasowym 30-45 minut, w których uczymy się jak dojść do asany Kruka czyli Bakasany.

Yoga in English

HATHA YOGA classes by ISHTA Yoga lineage. In ISHTA (acronym: Integrated Science of Hatha, Tantra and Ayurveda) we tailor classes for specific needs of the students. It's a mixture of advanced asanas with restorative poses and gentle breath flow. All you need to get closer to the balanced state, so important in everyday, fast and busy life we have. Classes open level - so you can find something that suits you!

Power Joga

POWER JOGA to pojedyncze zajęcia dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas. Miksujemy bardziej zaawansowane pozycje, najczęściej wzmacniające, budujące siłę i elastyczność w ciele. Idealne dla osób, które chcą spalić kalorie, wymodelować sylwetkę lub dla tych, których rozpiera energia! Większość zajęć jest na poziomie średniozaawansowany i otwartym.

Joga Onkologiczna

JOGA ONKOLOGICZNA to bardzo delikatne zajęcia złożone z wyselekcjonowanych asan, których wykorzystanie - co zostało klinicznie udowodnione - wpływa korzystanie na poprawę postawy i immunologi pacjentów nowotworowych i osób po przejściu terapii onkologicznych. Zajęcia są prowadzone przez Paulinę - jedyną instruktorkę w Polsce metody yoga4cancer®

Poranne Wyzwanie: Hanumanasana

PORANNE WYZWANIE DO HANUMANASANY to zapis zajęć w ramach Porannego Wyzwania z Pauliną z czerwca 2020. Zajęcia polegają na 18 praktykach jogi trwających 30-45 minut, w których uczymy się jak dojść do asany Małpy - Hanumanasana - potocznie nazywanej szpagatem.

Wyzwanie: Joga na dobry sen

WYZWANIE - JOGA NA DOBRY SEN to zapis zajęć w ramach Wieczornego Wyzwania z Pauliną z lipca 2020. Wyzwanie składa się z 18 wieczornych praktyk jogi, w których ćwiczymy asany, pranajamy i medytacje, która pomagają nam w zaśnięciu i posiadaniu lepszej jakości snu.

Medytacja

MEDYTACJA Z PAULINĄ to różnej długości medytacje: na dobry poranek, księżycowe, pomagające zasnąć, wyciszyć się, oczyścić z emocji, otworzyć przestrzeń serca, odciąć od problemów dnia codziennego itp. Są to medytacje prowadzone, łagodny głos Pauliny ukoi Twoje zmysły i zregeneruje system nerwowy. Polecamy dla każdego - bez względu na wiek, kolor skóry, orientację seksualną czy zaawansowanie w jodze.

Pranayama

PRANAYAMA - czyli ćwiczenia oddechowe, to ćwiczenia które poruszają pranę - wewnętrzną energię człowieka. A ta energia płynie z oddechem. To jeden z najlepszych sposobów, żeby szybko odnaleźć energię lub spokój i szybciej odnaleźć się w stanie medytacji.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2020 by yoga-with-paulina.

Medytacja

MEDYTACJA Z PAULINĄ to różnej długości medytacje: na dobry poranek, księżycowe, pomagające zasnąć, wyciszyć się, oczyścić z emocji, otworzyć przestrzeń serca, odciąć od problemów dnia codziennego itp. Są to medytacje prowadzone, łagodny głos Pauliny ukoi Twoje zmysły i zregeneruje system nerwowy. Polecamy dla każdego - bez względu na wiek, kolor skóry, orientację seksualną czy zaawansowanie w jodze.