Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb

Yoga-with-Paulina to platforma stworzona przez Paulinę - nauczycielkę jogi Ryt500 ISHTA YOGA oraz yoga4cancer®, tancerkę i performerkę - z zajęciami skierowanymi do zwykłych ludzi żyjących w ciągłym biegu. Paulina pokazuje, jak w holistyczny sposób - gdzie rozpatrujemy ciało, umysł i emocje jako całość a nie jako odrębne byty - znaleźć balans w życiu, dzięki czemu po zajęciach odnajdziesz spokój i odpoczynek we wszystkich aspektach. Lekcje są skierowane do ludzi na różnych poziomach zaawansowania, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Paulina w swoich zajęciach nawiązuje do tradycji ISHTA jogi wykorzystując tantryjską filozofię uśmiechu i akceptacji oraz elementy Ajurwedy. A zainteresowanie bioenergoterapią Reiki i astroimonią sprawia, że szerzej patrzy na świat, rozumiejąc zbieżności natury ludzkiej z dobrym czy złym humorem, wpływem pogody, planet czy innych ludzi. 

Na platformie odnajdziesz wiele zajęć, zarówno pojedynczych jak i skondensowanych w tzw. wyzwaniach, dopasowanych do Twoich potrzeb i umiejętności. Znajdziesz tu typowe zajęcia z jogi, ale i Taneczną Medytację (autorska metoda Pauliny), wykłady na temat Jogi, Ajurwedy, liczne Medytacje, ale i zajęcia z gotowania na żywo! Każdego miesiąca ruszamy też z nowym Wyzwaniem  odpowiadającym potrzebom Twoim i innych ludzi.

Ponadto wraz z subskrypcją otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku pod opieką Pauliny, gdzie znajdziesz: cotygodniowe sesje motywacyjne, medytację, i inne atrakcje na żywo. Jest to też miejsce, gdzie wszyscy się wspierają, a ty masz odczucie przynależności do grupy, która pragnie dla Ciebie jak najlepiej.

Wyzwania i zajęcia na platformie:

Show More

Medytacje z Pauliną - zawsze pod ręką

Kup medytację w wersji mp3 i korzystaj z niej - bez konieczności łączenia się z internetem.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2020 by yoga-with-paulina. Proudly created with Wix.com

Yoga in English

Hatha Yoga classes by ISHTA Yoga lineage. In ISHTA (acronym: Integrated Science of Hatha, Tantra and Ayurveda) we tailor classes for specific needs of the students. It's a mixture of advanced asanas with restorative poses and gentle breath flow. All you need to get closer to the balanced state, so important in everyday, fast and busy life we have. Classes open level - so you can find something that suits you!