Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb

Yoga-with-Paulina to platforma stworzona przez Paulinę - nauczycielkę jogi Ryt500 ISHTA YOGA oraz yoga4cancer®, tancerkę i performerkę - z zajęciami skierowanymi do zwykłych ludzi żyjących w ciągłym biegu. Paulina pokazuje, jak w holistyczny sposób - gdzie rozpatrujemy ciało, umysł i emocje jako całość a nie jako odrębne byty - znaleźć balans w życiu, dzięki czemu po zajęciach odnajdziesz spokój i odpoczynek we wszystkich aspektach. Lekcje są skierowane do ludzi na różnych poziomach zaawansowania, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Paulina w swoich zajęciach nawiązuje do tradycji ISHTA jogi wykorzystując tantryjską filozofię uśmiechu i akceptacji oraz elementy Ajurwedy. A zainteresowanie bioenergoterapią Reiki i astroimonią sprawia, że szerzej patrzy na świat, rozumiejąc zbieżności natury ludzkiej z dobrym czy złym humorem, wpływem pogody, planet czy innych ludzi. 

Na platformie odnajdziesz wiele zajęć, zarówno pojedynczych jak i skondensowanych w tzw. wyzwaniach, dopasowanych do Twoich potrzeb i umiejętności. Znajdziesz tu typowe zajęcia z jogi, ale i Taneczną Medytację (autorska metoda Pauliny), wykłady na temat Jogi, Ajurwedy, liczne Medytacje, ale i zajęcia z gotowania na żywo! Każdego miesiąca ruszamy też z nowym Wyzwaniem  odpowiadającym potrzebom Twoim i innych ludzi.

Ponadto wraz z subskrypcją otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku pod opieką Pauliny, gdzie znajdziesz: cotygodniowe sesje motywacyjne, medytację, i inne atrakcje na żywo. Jest to też miejsce, gdzie wszyscy się wspierają, a ty masz odczucie przynależności do grupy, która pragnie dla Ciebie jak najlepiej.

Wyzwania i zajęcia na platformie:

Show More

Medytacje z Pauliną - zawsze pod ręką

Kup medytację w wersji mp3 i korzystaj z niej - bez konieczności łączenia się z internetem.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2020 by yoga-with-paulina. Proudly created with Wix.com

Hatha Joga

Hatha Joga według szkoły ISHTA Yoga, to styl w którym specjalizuje się Paulina. Łączymy w nim zaawansowane asany z pozycjami regenerującymi i łagodnym flow (czyli płynnymi przejściami z jednej pozy do drugiej). Ma to na celu zintensyfikowanie przepływu energii i szybsze dojście do stanu balansu, tak ważnego w obecnym, stresującym życiu. Zajęcia głównie na poziomie Open, więc i początkujący i średniozaawansowany dadzą sobie bez problemów radę.