Zostawiam STARE - odnajduję NOWE czyli Księżyc w nowiu w Strzelcu

Rok 2020 jest chyba ciężki dla wszystkich. Zaczął się jak każdy - pełnym optymizmy spojrzeniem w przyszłość - kończy się natomiast refleksją nad stanem naszego życia wewnętrznego, najbliższych relacjami i przede wszystkim nad przeznaczeniem. Tak możemy odczytać najbliższy poniedziałek - kiedy będziemy mieć księżyc w nowiu z całkowitym zaćmieniem słońca w znaku Strzelca.

Część z was pewnie zauważyła, że w tym roku zainteresowała mnie astrologia. Wpływ planet i ich energii na swoje życie odczuwałam już od dawna. Jak? Kiedy działo się coś złego, dzwoniłam do mojej przyjaciółki Ani i pytałam się: "Która to planeta?" oraz "Ile to będzie trwało?". Zazwyczaj okazywało się, że miałam koniunkcję kilku planet lub jedna z nich przechodziła przez moje Medium Coeli. Stąd kiedy wszyscy zostaliśmy na przełomie marca/ kwietnia zamknięci w domach, pojawiła się możliwość zrobienia kursu astrologicznego online, który kontynuuję do dziś.


Stąd też postanowiłam wdrożyć w moją działalność Medytacje Księżycowe, które obecnie można obejrzeć na Facebooku i na YouTube'ie, a teraz jeszcze wpisy na Blogu dotyczące tej materii. Bo już w poniedziałek nastąpi bardzo silny - pod względem energetycznym i żywiołowym - nów księżyca z całkowitym zaćmieniem słońca w znaku Strzelca.


Strzelec to ogólnie pozytywny znak, pełen optymizmu, radości i humoru (wiem coś o tym, mój partner jest spod tego znaku). To też znak żywiołu ognia i jakości zmiennej, dlatego towarzyszy mu zawsze podejmowanie ryzyka, przemieszczanie się i bardzo intensywne zmiany. Nów natomiast to czas, kiedy musimy zostawić za sobą coś, co nam nie służy, co ogranicza, by przekroczyć własne możliwości i odnaleźć wyższy cel życiowych działań. To możliwość dogłębnego poznania, co leży na sercu i w głowie. Ponadto pojawia się węzeł karmiczny w koniunkcji z Merkurym oraz trygon słońca i księżyca z Marsem. Daje nam to chęć do działania, do nauki, ale też i siłę do zamknięcia starych tematów, odrzucenia negatywnych przekonań i ograniczeń myślowych. W dodatku to słońce daje nadzieję na lepszą, bardziej harmonijną przyszłość, bo niedługo wchodzimy w znak Wodnika. A Wodnik to równość, sprawiedliwość i wyzwolenie z pęt dołującej nas rzeczywistości.


Dlatego w poniedziałek daj sobie czas na refleksję, na medytację, na bycie ze sobą. Zauważ, czego nauczyły cię te ostatnie lata, a szczególnie ostatnie miesiące. Z czego wyciągniesz lekcje, a co chcesz pociągnąć ze sobą w tą wspólna podróż do przyszłości? Co cię ogranicza? Czego się boisz? Przed czym się bronisz? I odwrotnie - czego pragniesz z całego serca? Co sprawia, że czujesz się wielki? Pamiętaj, że właśnie w momencie największej doła, niepewności, największego upadku, pojawia się pomysł lub idea, która może być Twoim przeznaczeniem!


A z mojej strony w poniedziałek jak zwykle o 21:00 zapraszam na kolejną krótką Medytację Księżycową. Przygotuj swoją przestrzeń, tak żeby nikt ci wtedy nie przeszkadzał. Zapal świeczkę, Palo Santo lub ulubione kadzidełko i odpłyń razem ze mną we wspólnej medytacji, gdzie będziemy konstruować lepszą przyszłość. Pamiętaj, że efekty tak silnych zaćmień możesz się spodziewać nawet to sześciu miesięcy od ich nastąpienia, więc masz czas na zamknięcie wszystkich niewygodnych tematów życia. Medytacja będzie jednoczenie na platformie YouTube oraz Facebook.


A jeżeli chcecie dołączyć do szkoły astrologicznej - zapraszam na nową stronę www Ani. Możesz tam zarejestrować się do kursu lub zapisać na indywidualną konsultację astrologiczną. Ania mnie pomogła - może pomoże i Tobie!

#namaste#joga #joginka #astrologia #księżyc #księżycwnowiu #newmoon #astrologia #zaćmieniesłońca #suneclipse #astrology #yoga #sagitarius #strzelec #zostawiamstare #zostawiamcominiesłuży #medytacja #medytacjaksiężycowa

28 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?