Ognista pełnia w znaku Lwa

Początek 2021 przywitał nas nowymi planami i postanowieniami. Jednak echo poprzedniego roku nadal wisi niczym fatum nad wieloma z nas, których biznesy lub sytuacje rodzinne nie są do końca spokojne i ustatkowane. Niestety ta pełnia nie przyniesie rozwiązań na tym polu, ale na pewno będzie początkiem końca. Oznaczać może zakończenie czegoś, w czym tkwimy lub w co niepotrzebnie wierzymy, by móc otworzyć się na to, co lepsze i nowe.

Ale o tym za chwilę.Ten miesiąc kończy się pełnią Księżyca w znaku Lwa, czyli znaku elementu ognia i jakości stałej. Sam znak jest niezwykle pozytywny, bo to znak symbolizujący radość, zabawę, wewnętrzne dziecko, które nigdy się nie nudzi i nie ma dość. Natomiast Księżyc to uczucia, emocje, uwaga oraz ludzie jako społeczeństwo, naród. To też nasze wnętrze - jak się czujemy ze sobą i zmiany, które zachodzą w umyśle lub sercu. Połączenie Lwa i Księżyca daje nam więc radość z bycia sememu ze sobą, oczyszczanie z negatywnych emocji oraz wszystkiego, co cię ogranicza. Brzmi pozytywnie, nieprawdaż?


Ale Księżyc nie jest jedyną "planetą", którą musimy brac pod uwagę. Tym razem stoi on w opozycji do Słońca i Jowisza oraz w kwadracie do Marsa, co ma baaaardzo duży wpływ na energię, która teraz przeważa. Słońce symbolizuje potencjał, spełnienie, ego i władzę, a Jowisz (jak mówi moja nauczycielka - Ania) jak szkło powiększające. Leżą one w znaku Wodnika, czyli elementu odpowiedzialnego za technologię, rewolucję i daleko idące zmiany. Mars natomiast jest niezwykle silnym przeciwważnikiem, który jest odpowiedzialny za ognistą i agresywną energię.


Czego więc możemy się spodziewać? Wielkich zmian na tle społecznym? Zerwania kajdanów i uwolnienie się ze starych ograniczeń? Zakończenie procesów, w których tkwimy i które ciągną nas na dno lub nie dają żadnych pozytywnych wyników (finansowych, emocjonalnych, społecznych)?


Jedno jest pewno, nastroje - nie tylko w Polsce - są dosyć napięte i to się czuje. I mówię to z własnego, ale też doświadczenia moich przyjaciół i osób z którymi rozmawiam w Polsce i za granicą. Powoli czuć, że coś w ludziach pęka. Czy to w postaci akcji typu #otwieraMY, czy też innego rodzaju bunty społeczeństwa. Ciężko powiedzieć, jak to się wszystko skończy!


Jak więc wytrzymać tą napięciową pełnię? Jak sam księżyc wskazuje - odnajdziesz spokój i radość w przebywaniu samemu ze sobą. Dlatego medytuj, wyjdź na długi spacer i przede wszystkim wyłącz telewizor, radio i Facebooka. Odłącz się od kanałów, które zatruwają myśli i emocje, których opinie są silne i wzmagają w poczucie złości, smutku, rozgoryczenia. Odnajdź swoje wewnętrzne dziecko i zapytaj się go, czego najbardziej potrzebuje. A gdy coś wewnątrz ciebie pęknie - daj temu czemuś odejść. To pozwoli przejść swoiste katharsis i uwolnić się od starych przyzwyczajeń i nawyków. A tym samym otworzyć się na to, co przyniesie kolejny, nowy dzień.


Z mojej strony zapraszam na kurs ZMIENIAM SWOJE ŻYCIE, w którym działamy na polu nawyków, przekonań i energii. W kursie zawierają się nie tylko zajęcia z jogi, ale też wykłady, medytacje, e-book i zadania domowe, które pozwalają ci zapoczątkować proces zmiany swojego życia na lepsze.


A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na tematy astrologiczne - polecam Anię! Warto sobie zrobić u niej horoskop urodzeniowy, który pokaże, z czym się zmagasz oraz wskaże, w których momentach najlepiej zapoczątkować jakiś proces. Na przykład zmiany!

Namaste.
#joga #astrologia #pełnia #pełniaksiężyca #lew #medytacja #medytacjaksiężycowa #medytacjachodzona #yoga #astrology #fullmoon #fullmooninleo #meditation #yogawithpaulina #jogazpauliną

20 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?