Uruchamiamy platformę Yoga-with-Paulina

Aktualizacja: sty 3

Już we wrześniu rusza moja autorska platforma: YOGA-WITH-PAULINA.COM - czyli mobilne studio do nauki jogi.


Oczywiście platforma już częściowo działa, subskrypcje będzie można wykupić już na początku września, ale regularne zajęcia na żywo zaczną się dopiero od 17.09.2020. Dlaczego dopiero tak późno? Czwartek 17.09 to czas NOWIU w Pannie - czas, kiedy powinniśmy wejść wgłąb siebie, zadbać o ciało i uzdrowienie duszy. To tez początek Nowego Cyklu, więc i czas na rozpoczęcie podróży. A być może dla Ciebie będzie to podróż z JOGĄ.


CO TU ZNAJDZIESZ?

Wszystko, co tylko mogę ci dać! Moje holistyczne podejście do życia, jogę, koty, dobry humor, ale przede wszystkim SPOKÓJ, BALANS, AKCEPTACJĘ i UKOJENIE!


👉 Zajęcia z Jogi na różnym poziomie zaawansowania i o różnej długości (20-90 min), dostępne 24 godziny na dobę;

👉 Holistyczne podejście, które traktuje ciało, umysł i energię życiową jako całość, która się wzajemnie dopełnia i implementuje;

👉 Liczne sesje medytacyjne;

👉 Jogę w różnych stylach, w których się specjalizuję: Hatha Joga wg szkoły ISHTA Yoga, Jogę dla Zdrowego Kręgosłupa, Power Jogę i Jogę onkologiczną;

👉 Wyzwania i zajęcia na żywo - zaczynamy 21 września od wyzwania: PODSTAWY JOGI: POZYCJA DNIA;

👉 ZOOMy czyli zajęcia na żywo z mojej Tanecznej Medytacji w Domu Dźwięku;

👉 Uczestnictwo w zamkniętej grupie na FB, gdzie będę robić dodatkowe zajęcia motywacyjne, medytację, lekcje gotowanie na żywo itp;

👉 Zniżki na moje zajęcia i warsztaty na żywo;

👉 7-dniowy okres próbny, dzięki któremu możesz się przekonać o działaniu platformy i czy ci ona odpowiada;

👉 A od 2021 również dodatkowe atrakcje.SKĄD POMYSŁ NA MOBILNE STUDIO JOGI?

Zawsze chciałam pomóc jak największej liczbie ludzi i szerzyć moje własne, radosne podejście do życia. To podejście tantryczne, HOLISTYCZNE, oparte na AKCEPTACJI i dążeniu do wewnętrznego BALANSU. To też podejście dorosłej mnie samej - gdyż po 30-stce inaczej patrzę na życie - widzę jak szybko przemija i jak ważny jest uśmiech i radość z najmniejszych nawet chwil.


Można to wszystko osiągnąć, kiedy rozpatruje się siebie jako całość, wiedząc że praktyka fizyczna wpływa na energię życiową, odżywianie na umysł oraz emocje na wszystko powyższe. Dlatego łączę to, co najlepsze z jogi, tańca, medytacji i mojego doświadczenia, by dać ci SPOKÓJ, którego tak bardzo każdy potrzebuje w dzisiejszych, pędzących czasach i UŚMIECH, który jest tańszy od prądu, a rozświetla o wiele więcej.


W dodatku w dobie wszechobecnego chaosu i strachu przed różnymi przeciwnościami losu (jak na przykład przed koronawirlsem) tylko online jestem w stanie dosięgnąć każdego bez wychodzenia z domu i bez odmawiania z powodu osiągnięcia wymaganej prawem ilości uczestników w studio.


PLAN OTWARCIA STUDIA JOGI ONLINE

17 września o godzinie 17:00 - rozpoczynamy wspólną medytacją, gdyż jest to czas księżyca w nowiu w znaku panny, a więc czas na połączenie się z wewnętrzną wiedzą płynąca z ciała!

Medytacja będzie relacjonowana na żywo na kanale YouTube pod linkiem:

https://youtu.be/ZYxqhEbTZIs


Tego samego dnia, czyli 17 września, ale o godz. 19:00 prowadzę stacjonarne zajęcia z jogi w KlubikArt w Poznaniu, które będą relacjonowane na żywo w zamkniętej grupie na Facebooku. Jak się dostać do grupy? Wystarczy się się zapiszesz do Newslettera i otrzymasz dostęp do wszystkich nowości i planu atrakcji na cały tydzień! Nie czekaj i zapisz się do Newslettera już dziś!

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2021972901277081/


18 września o godz. 17:00 - dla wszystkich darmowa Power Joga również relacjonowana na żywo przez kanał YouTube. Tym razem będzie bardziej aktywnie, mobilnie i siłowo, ale wewnętrzna siła jest potrzebna umysłowi do dalszego rozwoju. Power Joga pod linkiem:

https://youtu.be/rqhCE6NsTZE


19 września również o godzinie 17:00 - zapraszam na ostatnie zajęcia z cyklu, czyli Łagodną Hatha Jogę czyli zajęcia w stylu, w którym jestem zaawansowana czyli wg linii ISHTA Yoga. Lekcja również na kanale YouTube pod linkiem:

https://youtu.be/njNQRy2Ose0


A od 21 września zaczynamy 9-tygodniowy kurs PODSTAWY JOGI: POZYCJA DNIA, na który wstęp jest już płatny - mianowicie należy już wykupić plan. Oczywiście serdecznie zapraszam, gdyż rozkładamy asany na czynniki pierwsze, byś mógł dopasować je do siebie!


Mam nadzieję, że nie możecie się doczekać, tak jak ja!


Tak więc jogujmy się na zdrowie!

Hari om om tat sat. Namaste.

Paulina

#pilates #powerpilates #pilatespractice #pilatesfortwo #doublethefun

61 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kim jestem?