Kilka słów o autorce

Paulina Grochowska - instruktorka jogi, tancerka, performerka i filmmakerka. Mówią o niej człowiek orkiestra, bo nigdy nie ma dosyć.

 

Jogą zaczęła interesować się w wieku 17 lat, ale instruktorem zaczęła być dopiero 10 lat później. Ukończyła kurs na nauczyciela ISHTA YOGA (Akronim od: Integrated Science of Hatha Tantra and Ayurveda) na poziomie RYT500 oraz specjalizację yoga4cancer®. W 2017 odbyła podróż do Rishikesh w Indiach, gdzie uczęszczała w wielu zajęciach m.in. w stylu Akhanda Yoga, Yoga Vini oraz Yogananda.

 

W swojej praktyce Paulina szuka balansu i równowagi. Zwraca szczególną uwagę na prawidłowe ułożenie ciała z naciskiem na zdrowy kręgosłup. Podczas zajęć łączy pozycje zaawansowane  z relaksującymi, ćwiczeniami oddechowymi i medytacją, dzięki czemu łatwiej jest odnaleźć po nich zarówno koncentrację i spokój.

Paulina uczyła jogi za granicą: w Berlinie i Mediolanie, dlatego prowadzi również jogę w języku angielskim, oraz w Polsce. W czerwcu 2018 roku osiadła w Poznaniu, gdzie prowadzi regularne zajęcia i warsztaty.

W 2020 roku zaprasza do wspólnej podróży z jogą w postaci internetowego, mobilnego studia jogi. Na platformie znajdziesz zajęcia na żywo oraz w formie nagranych wcześniej lekcji na różnych poziomach zaawansowania i w różnych stylach: Hatha Joga, Zdrowy Kręgosłup, Joga Onkologiczna, Power Joga itp. Dzięki temu uzyskujesz najwięcej korzyści płynących z jogi i holistycznego stylu życia.

Sprawdź, jakie korzyści płyną z regularnego uprawiania jogi na kolejnej stronie.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2020 by yoga-with-paulina.