FAQ mobilnego studia Yoga-with-Paulina.com - czyli najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Jakie sesje jogi znajdę na stronie?

Czym się różni plan VIP od zwykłego?

Czy mogę dokupić dodatkową lekcję bez planu VIP?

Czy mogę wykupić sobie jakąś usługę lub produkt bez subskrybowania Planu?

W jakim wieku można zacząć ćwiczyć jogę?

Jak bezpiecznie ćwiczyć jogę w domu?

Jak często powinienem ćwiczyć?

Kiedy pojawiają się pierwsze rezultaty z ćwiczenia jogi?

Na czym polega wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku “Jogiczna podróż przez życie?”

Czy moje dane są na stronie bezpieczne?

Jak mogę opłacić subskrypcję strony?

Czy muszę podawać numer karty kredytowej?

Jak mogę zrezygnować?

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia można się zapisać przez wybranie odpowiedniego dla ciebie planu jogi (patrz: Subskrypcje). Na platformie Yoga-with-Paulina.com posiadamy dwa plany miesięczne i dwa plany roczne. W podstawowym planie miesięcznym płacisz 59 zł za miesiąc, natomiast w planie miesięcznym VIP płacisz 219 zł za miesiąc. W obu przypadkach możesz zrezygnować, kiedy chcesz. Plan roczny to roczna podróż z Pauliną i jogą, w której płacisz miesięcznie 39 zł przez 12 miesięcy, lub płacąc jednorazowo 429 zł za rok i otrzymujesz wtedy 1 miesiąc gratis. We wszystkich planach masz dostęp do zajęć już istniejących na stronie, wyzwań i zajęć na żywo. Dodatkowo każdy z planów posiada 7-dniowy okres próbny, dzięki któremu możesz przekonać się, że Yoga-with-Paulina to internetowe studio jogi, które ci najbardziej odpowiada!

Jakie sesje jogi znajdę na stronie?

Na naszej platformie odnajdziesz zajęcia z: Hatha Jogi, Jogi Łagodnej, Power Jogi, Jogi onkologicznej, Jogi dla Zdrowego Kręgosłupa oraz zajęcia w języku angielskim. Lekcje są na różnych poziomach zaawansowania od początkującego po zaawansowany. Dodatkowo co miesiąc ruszamy z nowym wyzwaniem, które najczęściej odpowiada potrzebom studentów, porom roku itp  (inne wyzwanie będzie korzystne latem, a inne zimą). Znajdziesz tutaj tez zajęcia różnej długości: od 15 minut do nawet 90.

Czym się różni plan VIP od zwykłego?

W planie VIP masz dwie dodatkowe usługi każdego miesiąca. Jedna z nich nazywa się Quality Control - poprawię Twoje Błędy i jest to półgodzinna sesja na żywo, gdzie dosłownie poprawiam Twoje błędy i pokazuję, jak można naprawić asanę, która ci nie wychodzi lub w której czujesz dyskomfort. Drugą usługą jest indywidualna lekcja na żywo ze mną w stylu i na poziomie, który ci najbardziej odpowiada. Lekcję robimy przez aplikację zoom.us lub w formie wcześniej nagranych zajęć i udostępnionych tobie przez platformę YouTube lub wysłaną w formie skonwertowanego filmu. W planie VIP przysługują ci obie usługi w raz w miesiącu, ale nie kumulują się. Oznacza to, że jeżeli nie wykorzystałeś ich w danym miesiącu, w następnym przysługuje ci tylko jedna Quality Contro i jedna lekcja, a nie po dwie.

Czy mogę dokupić dodatkową lekcję bez planu VIP?

Tak, w każdym przypadku możesz dokupić sobie zajęcia. Wejdź na zakładkę SKLEP w głównym Menu na platformie i wybierz taką usługę, która ci najbardziej odpowiada. Obecnie mamy usługi: lekcja na żywo 60 lub 90-minutowa, Quality Control oraz sesja Reiki online.

Czy mogę wykupić sobie jakąś usługę lub produkt bez subskrybowania Planu?

Tak, usługi podobnie jak produkty można kupić na stronie bez konieczności uprzedniego subskrybowania planu.

W jakim wieku można zacząć ćwiczyć jogę?

Nie ma ogólnego zalecenia, kiedy można rozpocząć przygodę z jogą. W Indiach jogi uczą się już dzieci w szkole i ma ona silny wpływ na koncentrację i mobilność ciała. Dlatego jogę można zacząć w każdym wieku. Oczywiście bardzo istotny wpływ ma też rodzaj jogi, który chcesz uprawiać, bo nie od dzisiaj wiadomo, że “trzeba mierzyć siły na zamiary”, albo jak lubimy w jodze mówić “siły - na możliwości ciała”. Jeżeli jesteś początkującym adeptem, radzimy zacząć od Hatha Jogi; jeżeli masz problemy z kręgosłupem - polecamy jogę dla Zdrowego Kręgosłupa; a jeżeli borykasz się z bardzo dużymi problemami zdrowotnymi - Jogę Onkologiczną, którą mogą wykonywać nawet pacjenci w trakcie zabiegów i po przeszczepach. Dlatego wiek nie ma aż tak wielkiego wpływu na jogę.

Jak bezpiecznie ćwiczyć jogę w domu?

Z racji, że nie ma przy Tobie nauczyciela, który poprawi Cie w trakcie praktyki, polecamy wykonywać jogę wg głównej zasady stosowanej przez Pauliną: JEŻELI CZUJESZ DYSKOMFORT - ZRÓB MNIEJ. GDY BOLI - ZREZYGNUJ Z ASANY. Ponadto podchodzimy do jogi i ćwiczeń fizycznych w sposób indywidualny, wiemy że ciała ludzkie różnią się od siebie i nie zawsze dadzą się dopasować do tego, co robi nauczyciel na macie. Dlatego stworzyliśmy wyzwanie: PODSTAWY JOGI - POZYCJA DNIA, w której każdą pozycje będziemy rozkładać na czynniki pierwsze, by pomóc Tobie znaleźć złoty punkt - gdy twój oddech przebiega swobodnie, czujesz się w tej stabilnie bez drgania mięśni i czujesz spokojny przepływ energii. Zapraszamy na żywo od 21 września 2020.

Jak często powinienem ćwiczyć?

Nie ma ani oddolnej ani odgórnej granicy mówiącej, ile należy ćwiczyć jogę. My zalecamy ćwiczenia 2 razy w tygodniu, żeby poczuć efekty na swojej skórze, ale możesz też ćwiczyć z nami codziennie. Jeżeli w którymkolwiek momencie poczujesz przemęczenie ciała - zrezygnuj i rozpocznij swoją przygodę po przerwie. Nasze zajęcia nie uciekną!

Kiedy pojawiają się pierwsze rezultaty z ćwiczenia jogi?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo okres ten różny się i zależy od intensywności ćwiczeń, ile razy w tygodniu ćwiczyłeś i w jakim stanie twoje ciało było przed ćwiczeniami. Ćwicząc regularnie 2-3 razy w tygodniu zazwyczaj widać pierwsze efekty juz następnego miesiąca, ale nie jest to regułą.

Na czym polega wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku

“Jogiczna podróż przez życie?”

“Jogiczna podróż przez życie” to zamknięta grupa na Facebooku pod okiem Pauliny. Na tej grupie przewidziane jest szereg aktywności, które wspierają Cię w Twojej własnej przygodzie z Jogą. Są to:

  • Rozwianie wątpliwości na temat jogi i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

  • Darmowe medytacje, których nie znajdziesz na YouTube lub platformie

  • Ciekawostki dotyczące zdrowego odżywiania

  • Działania motywacyjne

Ponadto od 2021 roku przewidziane są też dodatkowe atrakcje jak np. Gotowanie na żywo, podcasty z ważnymi dla Pauliny osobowościami  itp.

Czy moje dane są na stronie bezpieczne?

Tak, bezpieczeństwo Twoich danych to nasz priorytet. Wszystkie transakcje są szyfrowane i nie przekazujemy danych osobom trzecim. Też jesteśmy przeciwni otrzymywaniu niepotrzebnego spamu w postaci reklam samochodów i leków na potencję ;)

Jak mogę opłacić subskrypcję strony?

Stronę można opłacić za pomocą karty płatniczej, za pośrednictwem platformy PayPal oraz przelewem tradycyjnym. Kartą płatniczą opłacisz wszystkie plany oprócz planu SURIA, gdyż jest to plan roczny z odnawialną płatnością co miesiąc przez 12 miesięcy. Plan SURIA możesz jedynie opłacić PayPalem i przelewem tradycyjnym. Przelewem tradycyjnym opłacisz wszystkie plany na platformie, ale proszę cię wtedy o uprzedni kontakt.

Czy muszę podawać numer karty kredytowej?

Wybierając opcje płatności kartą musisz podac jej numer. Nie musi to być jednak karta kredytowa, może być również debetowa czy inna powiązana z Twoim kontem. Dla osób, dla których jest to utrudnienie dołączyliśmy możliwość płacenia również PayPalem i przelewem tradycyjnym.

Jak mogę zrezygnować?

Po wykupieniu planu masz 30 dni na rezygnacje bez podawania przyczyny, gdyż jesteś objęty 30-dniowym okresem gwarancji zwrotu ceny. Oznacza to, że w ciągu tych 30 dni możesz zrezygnować w jakimkolwiek momencie ze skutkiem natychmiastowym. Jeżeli okres ten minął, to w wypadku subskrypcji miesięcznej, możesz zrezygnować po miesiącu ze skutkiem na koniec miesiąca rozliczeniowego i do końca tego okresu będziesz miał możliwość korzystania z zajęć. W wypadku subskrypcji możesz zrezygnować dopiero po roku, czyli po ukończeniu czasu trwania danego planu. Jeżeli oczywiście nie satysfakcjonuje cię ta możliwość - proszę napisz do nas, a coś wymyślimy.