YOGA WITH PAULINA

Jedyna taka platforma jogi online w Polsce.

Yoga-with-Paulina to Twoja holistyczna podróż do wewnętrznego spokoju. Nasze nowe mobilne studio jogi powstało, byś mógł praktykować jogę kiedy i gdzie chcesz: na wakacjach, w lesie lub w zaciszu własnego domu. Wystarczy tylko dostęp do internetu, mata do jogi i uśmiech. 

Co zyskujesz dołączając do internetowego studia jogi z Pauliną?

Dostęp 24 h/na dobę
Dopasowane do Ciebie
Holistyczne podejście
Ponad 100 zajęć
Grupa wsparcia
Okres próbny
Nie tylko Joga
czakra8
Jak inni oceniają zajęcia z Pauliną
Paulina w porównaniu do moich poprzednich instruktorów jogi najbardziej odpowiada mi „osobowościowo”, nie narzuca konkretnej perspektywy i sztywnych zasad. Podkreśla, że każdy ma inne ciało i inaczej reaguje i innych rzeczy potrzebuje. Jej sposób prowadzenia zajęć jest bardzo uspokajający i relaksujący, Paulina ponad to ma bardzo dużą i sensowną wiedzę dot.  anatomii, daje szczegółowe wskazówki jak poprawnie wykonywać asany, co przy ćwiczeniach online ma bardzo duże znaczenie, a dzięki temu czuje się pewnie :) podsumowując mega profesjonalnie

—  Nika

Zajęcia z Pauliną są super! Dzięki nim przetrwałam lockdown i uzależniłam się od jogi a także nauczyłam się cierpliwości do medytowania :) polecam!!!

—  Natalia

Joga z Pauliną to fajnie przeprowadzone zajęcia. Forma zajęć online to doskonałe rozwiązanie. Dokładne tłumaczenie pozwala w miarę precyzyjnie ustawić ciało podczas ćwiczeń. A kilka wariantów ćwiczeń pozwala na udział w zajęciach zarowno osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Nie przeszkadza braku kontaktu twarzą w twarz z trenerem. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Pozwalają odprężyć ciało i umysł. Lubię ten czas kiedy skupiam się tylko na sobie, swoim ciele i umyśle. Cały czas uczę się skupienia na sobie, tu i teraz. Polecam każdemu.

—  D. Szymanowska

Sprawdź, jak wyglądają sesje  jogi z Pauliną

Zapraszamy również na nasz kanał Yoga with Paulina na platformie YouTube.

Co nowego na INSTAGRAMIE Yoga-with-Paulina?

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

©2020 by yoga-with-paulina. Proudly created with Wix.com